Послуги зі створення штучних водоймищ, водоспадів та фонтанів.

Компанія «Апекс-Ланд» надає послуги зі створення штучних водних об'єктів

Ми професійно та якісно виконає всі види робіт зі створення штучного водоймища і водоспаду на Вашій ділянці.

Декоративний ставок, плавальний ставок, водойма на дачі, водні каскади в саду - наша спеціалізація. З 2006 року нами створено десятки штучних озер, плавальних ставків і водних каскадів. Наші роботи можна подивитися в портфоліо.

Створення штучного водоймища включає в себе ексклюзивний проект, з урахуванням Ваших побажань і особливостей вашої ділянки, всі необхідні будівельні роботи, матеріали для ставка та обладнання для ставка, яке забезпечить чисту воду у водоймі.

Орієнтовна вартість штучного водоймища становить 200 - 240 євро за кв.метр по дзеркалу води. Ціна включає в себе всі роботи зі створення водойми, матеріали та обладнання. Це усереднена ціна виведена для того, що б ви приблизно могли прорахувати, у скільки може обійтися створення ставка на вашій ділянці. Точний розрахунок проводиться по кожному об'єкту окремо, після узгодження ескізного проекту.

Проектування водойми - передбачає вирішення завдань  технічного характеру та декоративного оформлення. Проект включає: схеми очищення води, планування дна, варіанти зміцнення берега, гідроізоляції дна, оформлення берегової лінії, схеми освітлення, інструкції з експлуатації.
Проектовані нами водойми є живою збалансованою екосистемою, в яких якість води підтримується за рахунок біофільтрів і зон водної рослинності (неприпустиме використання специфічного обладнання та хімікатів).

Повний комплекс робіт "водойма під ключ" - розробка ескізу, проектування, будівельно-монтажні роботи, введення в експлуатацію. 

Якщо, Ви хочете побудувати ставок своїми силами,  ми  з радістю допоможемо Вам розрахувати обладнання та проконсультуємо з питань будівництва.

 Телефонуйте. Всі консультації безкоштовні.

Написати нам.