Як клеїти плівку для ставка?

 Водойма з плівки.  Клей для ставкової плівки та рекомендації по склеюванню.
Як склеїти ставкову плівку? 
Часто при створенні ставка необхідно склеїти ставкову плівку. Дотримуючись наших інструкцій, ви якісно і надійно зможете це зробити.
1. Покладіть смуги плівки для склеювання поруч одна з одною на чисту суху основу.
2. Потім очистіть ділянки плівки, що підлягають склеюванню, лігроїном для хімочищення і
залиште смуги, щоб вони в достатній мірі провітрилися. Ділянки для склеювання повинні
бути чистими і сухими і розташовуватися одна над одною.
3. Увага: склеювання ПВХ вимагає 5 см перекриття ( нахльосту) ; каучукова плівка - 15 см перекриття плівки на плівку .
4. Потім рівномірно тонким шаром нанесіть клей  на обидві частини плівки . Після нанесення клею негайно  покладіть смуги плівки одна на одну.
5. Міцно притисніть. Найкраще залишити плівку під вантажем приблизно на 20-30 хвилин (цегла, мішок з піском і т.п.). Пам'ятайте про те, що клею не повинно бути занадто багато. Виступаючий клей негайно витерти лляної ганчіркою.
6. Склеєна плівка повинна полежати спокійно 24 години і потім її можна укладати для садового ставка. Робоча температура   повинна бути не нижчою 15 ° C, зберігання при 18-30 ° C.
Важливі вказівки: Містить 85% метилетилкетону як розчинник. Ємність зберігати закритою в прохолодному місці. При застосуванні можливе утворення вибухонебезпечного та
легкозаймистою суміші , тому не  наближати до джерел загоряння - не курити. Не вдихати. Склеювання проводити  тільки в добре провітрюваних місцях. Дратує очі і органи дихання. Не давати дітям.

 Утилізація:
Здавати в пункти збору небезпечних відходів. Речовина не повинна потрапити в каналізацію.
Заходи у разі нещасного випадку:
 У разі нездужання звернутися до лікаря, при можливості показати етикетку матеріалу. При попаданні в очі ретельно промити водою і звернутися в лікаря. При попаданні на шкіру промити шкіру водою з милом, забруднений одяг негайно замінити.
Заходи в разі загоряння:
Чи не використовувати воду! Відповідні вогнегасні засоби: C0₂, порошок, піна.