Природні плавальні басейни- ідеальне місце для відпочинку!

Штучна водойма, створена в натуральному природному стилі, є гармонійним доповненням до будь-якої території саду та дому. Ніщо не зрівняється з чарівністю і дивовижною безтурботністю природного плавального басейну, гармонійно вписаного в ландшафт. Рукотворні плавальні водойми і декоративні ставки приносять з собою безліч переваг , пристосовують вашу  територію до  активного або мрійливого відпочинку.  Влітку Ви можете скупатися в чистій і природній воді, повеселитися з друзями біля басейну, помріяти біля водойми з декоративними рибками.

 

Природний плавальний басейн - це більше, ніж проста естетика. Водойма створена, як плавальний ставок, складається з декількох зон: зони купання та зони регенерації - зони з водоростями. В такій водоймі встановлюється біологічна рівновага, очищення води проходить без хімікатів. Щоб створити гарний і функціонуючий природний басейн, необхідно створити більш великий ландшафт, який буде сприяти циркуляції та очищенню води з використанням зони регенерації. Чим більшого розміру буде водойма, тим легше створити  та підтримувати в ньому біологічну рівновагу. Найкраще співвідношення плавальної зони до зони регенерації 1: 1, але припустимо зменшити зону регенерації, додатково встановивши ставкові фільтрувальні системи.

 

Нижче наведені фото природних плавальних басейнів (плавальних ставків), що відображають все розмаїття форм, красу і гармонійність штучного плавального водойми.