Освітлення для ставка

У наших порадах по створенню і обладнанню штучних ставків ми писали про необхідність установки фільтрів та насосів.
Установка системи освітлення ставка не є обов'язковою, але без неї ваш ставок не буде привабливим у вечірній час.
Світильники для водойми:
- Ілюмінація на березі ставка і в воді
- Красивий світловий ефект
- Високий ступінь надійності
- Безпека завдяки низьковольтної техніці
Ставкові світильники можна розмістити під водою - на дні ставка, на насосі ( під форсункою фонтану) або на спеціальній підставці.

Світильники також можуть перебувати над поверхнею води (плаваючі світильники), у береговій лінії ставка біля підніжжя водоспаду.

ПЛАВАЮЧІ СВІТИЛЬНИКИ «ВАРІО ЛАЙТ»

 

Фірма «Heissner» випускає підводні світлодіодні світильники і потужний ПІДВОДНИЙ ПРОЖЕКТОР U250.
Для оформлення підсвічування берегової лінії водойми прекрасно підходить комплект світильників «МІСЯЧНА ДОРІЖКА».
 

Для підсвічування струмені фонтану «Heissner» випускає світлодіодне кільце, яке встановлюється на насадку фонтанного насоса.
 

 

Якщо немає можливості підключитися до джерела живлення, то для прикраси ставка можна використовувати світлові кулі на сонячних

батареях.

Завдяки такій різноманітності ставкових світильників, можливо, встановити ілюмінацію освітлення для водойми на будь-який смак.
Світильники для водойм працюють від джерел живлення з низькою напругою (12- 24 В), такі світильники продаються в комплекті з що радять трансформаторами і кабелями.
Електропроводку низької напруги (12- 24 В) можна змонтувати самостійно: прокласти дроти по землі і замаскувати невисокими рослинами або гравієм.Розетки, в які підключаються трансформатори ставкового освітлення, повинні бити водонепроникними, а вилки захищені коробками, ізольованими від впливу вологи. Існують спеціальні садові розетки, які відповідають всім необхідним вимогам безпеки.
 

Завдяки вміло встановленим джерел ставкового освітлення, можна домогтися приголомшливого ефекту і неповторною казкової атмосфери вашого ставка. Відео ролик від компанії «Heissner» про освітлення водойми: