Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення - це  потужний засіб доповнення  образу саду чи прибудинкової території, важлива частина ландшафтної архітектури, яка допомагає в створенні власного стилю і  генерації позитивних емоцій. Добре продумана система освітлення дасть можливість милуватися територією і після заходу сонця, а також допоможе орієнтуватись в темний час доби.

садовий світильникВсі елементи ландшафтного освітлення можна розділити на функціональні, маркувальні і декоративні.

Функціональне світло - це світло «корисне», його завдання полягає в тому, щоб забезпечити належну освітленість.

Маркувальне світло - це теж корисне світло, але в нього дещо інша  функція. Воно завжди несе інформацію: наприклад, вказує, куди  рухатися, позначає архітектурні елементи. Небезпечні зони теж  виділяють маркувальним світлом.

Декоративне освітлення покликане підкреслювати та виділяти красу і незвичність ландшафту, створювати всілякі колірні ефекти. Тут можна дати волю фантазії. Обмеження тільки одне: світло не повинно різати очі.

 

садовий світильникСвітлодіодне освітлення -  це нове, яскраве, економне і практичне освітлення. Світлодіоди малі, надійні, не нагріваються, мають високий ККД -  тобто дозволяють знизити споживання електрики. Світлодіоди  зовсім не чутливі до перепадів  температури. Відмінно підсвічують водні об'єкти. Сьогодні можна  навіть викласти світлову садову доріжку, якщо купити тротуарну плитку зі скляною поверхнею  та вмонтованими світлодіодами.

 Світлодіодні світильники використовують, як для підсвічування рослин так і для контурного освітлення  будинку та  малих архітектурних форм. Завдяки чистоті кольору  можна добитися високого декоративного ефекту при підсвічуванні  рухомих водних потоків, конкретних рослин, наприклад, «пофарбувати» ялину звичайну у  вечірній час в блакитний колір.

Освітлення на садовій ділянці - важлива інженерна система, яка потребує правильного розрахунку та монтажу.

Компанія «Heissner» пропонує освітлення, яке легко монтується в єдину систему. Ви можете самостійно збирати системи освітлення як конструктор.
Приклад конструктора ландшафтного освітлення представлено на фото:

фото: 
Конструктор ландшафтного освітлення