Будівництво водойм і штучних водоспадів на садовій ділянці (статя про нас в ж."Строительство и недвижимость")

Вода - джерело життя на землі, а також незамінна складова гарного відпочинку. Усі міські жителі влітку мріють відправитися до моря, озера або, як мінімум, розслабитися на березі міської річки. Тому багато людей сьогодні бажають побудувати на садовій ділянці або ж на дачі невелику штучну водойму. Штучні ставки - не лише декоративна прикраса ландшафту, але й його функціональний елемент. Декоративний ставок впливає на мікроклімат садової території, створює сприятливу атмосферу не лише для відпочинку людей, а й для росту дерев та рослин. Штучний ставок для плавання або невелике озерце - ідеальне місце для літніх дитячих забав, і при цьому дорослі можуть не турбуватися за безпеку дітей.

Штучна водойма - це не лише озеро, басейн або ставок, а також штучні струмочки, які можуть перетинати всю ділянку, протікаючи по спеціально прокладеному руслу, і надаючи ландшафту неповторної краси. Якщо дозволяють розміри ділянки, дизайнер може запропонувати створення штучного водоспаду або фонтану, який стане прикрасою будь-якого пейзажу. Штучний ставок можна гарно оформити: береги декорувати річковими камінцями, мушлями, галькою чи іншими декоративними елементами. Можна побудувати місток через широку водойму - він стане цікавим елементом, прикрасивши собою загальний вигляд.

Створення водоспадів, струмків, каскадів, потоків та каналів - спосіб значно посилити задоволення, яке отримується від водойми. Адже існує небагато таких цікавих місць на ділянці, які можуть зрівнятися за красою з дзюркотливим водоспадом. Ідеально, коли при плануванні та спорудженні водоспаду дизайнер використовує існуючий рельєф. Звичайно ж, можна за допомогою спеціальних матеріалів створити штучні піднесення для каскадів, але більш сильне враження справить водоспад, побудований на створеному природою схилі або яру. При оформленні водоспаду ландшафтний дизайнер може використовувати і бетон, і камінь, і скло, і шифер, і метал, і черепицю - можливості для творчості тут безмежні.

Якщо Ви вирішили побудувати штучний ставок на ділянці, необхідно врахувати, що грамотне виконання  такої роботи під силу лише професіоналам. «Апекс-Ланд» - одна з компаній, які надають професійні послуги з будівництва декоративних водойм та ландшафтного дизайну. Фахівці компанії розроблять ексклюзивний проект з урахуванням Ваших побажань та особливостей вашої ділянки, розрахують та підберуть необхідне обладнання, освітлення, забезпечать усіма необхідними матеріалами.

Будівництво водойми «під ключ» компанією «Апекс-Ланд» включає: ескізне проектування водойми; спорудження котловану для майбутнього ставка і його підготовка для створення гідроізоляційного шару; вкладання гідроізоляційного шару на основі геомембран (плівка ПВХ німецької компанії «Heissner») і захисного шару; художнє оформлення берегової лінії та дна водойми, включаючи створення фонтанів, струмків, каскадів та насадження прибережних та водних рослин; підбір та монтаж насосів для ставка, фільтрів та іншого обладнання.

При створенні штучних водоспадів необхідні правильні розрахунки та підбір насосного обладнання, а також грамотна побудова водного каскаду. Компанія «Апекс-Ланд» професійно та якісно виконує всі види робіт щодо створення штучних водойм та водоспадів на будь-якій садовій ділянці.

Таким чином, за допомогою професіоналів «Апекс-Ланд» Ви зможете перетворити банальний краєвид на дачній ділянці в райський куточок природи, в якому гармонійно поєднуються всі елементи. Можете не сумніватися - фахівці зроблять все можливе для втілення в життя Ваших найсміливіших і неймовірних задумів та мрій.

Довіряючи будівництво ставка, басейну, водоспаду або фонтану компанії «Апекс-Ланд», Ви можете покластися на її багаторічний успішний досвід. Штучний ставок, побудований фірмою, без сумніву, буде приносити Вам радість та користь, і стане предметом Вашої гордості.

фото: 
Штучна водойма