Будівництво ставка з плівки.

Будівництво ставка з плівки.

Створюємо водойму на плівковій основі.

Підібравши для ставка підходяще місце, приступаємо до його закладці. За допомогою ставкової плівки можна створити ставок будь-якої форми.

1. Визначаємо контури водойми і розмічаємо його обрис за допомогою світлого піску, шнура або поливального шланга.Затем уздовж розмітки викопуємо канавку на глибину багнета лопати.

2. Розмічаємо контури зон різної глибини. Послідовно виймаємо грунт спочатку з менш глибокої зони, потім з більш глибокою. За допомогою рівня упевняємося, що берега котловану розташовані на одному рівні. З поверхні котловану видаляємо всі гострі предмети - камені, залишки коренів, і тому подібне.

4. На дно котловану висипаємо шар піску, завтовшки в 5 см.

5. Для додаткової безпеки пісок покриваємо геотестілем для ставка.

6. Розраховуємо розмір пленкіс допомогою мірної стрічки. Визначаємо максимальну ширину і довжину і додаємо 60 см з усіх боків.

7. Укладаємо плівку, щільно притискаючи її по всіх вигинів котловану. Плівку краще укладати в теплу погоду, від + 15.

8. Наповнюємо котлован водою. Воду заливаємо порціями, щоб плівка осідала поступово, розправляючи при цьому залишилися на плівці зморшки.

9. По скільки під тяжестьюводи плівка ще деякий час буде просідати, закріплення плівки по береговій лінії залишаємо на день-другий.

10. Закріплюємо краю плівки і переходимо до оформлення берегової лінії.