Новини

Декоративний ставок в Епіцентрі.

На весні цього року нами були виконані роботи по створенню декоративного ставка на території  торгового центру Епіцентр по вул. Городоцькій у м. Львові.

Декоративний ставок було створено з матеріалів, які можна купити в Епіцентрі.

При створенні декоративної водойми використано ємності AL-KO для садового озерця. В Епіцентрі можна  вибрати форму любої конфігурації та розміру.

Ємності були встановлено в двох рівнях.

Ставок для купання.

У цій статті ми розповімо про те, як створити плавальний ставок самостійно, на що слід звернути увагу при плануванні і будівництві.

Будівництво ставка для купання у власному саду - одна з найскладніших завдань. Тому спочатку потрібно ретельне планування. Вам, перш за все, необхідно визначитися і відповісти собі на наступні питання:

1. - Що я хочу: плавальний басейн або плавальний ставок?

2. - Яке місце і який розмір я можу виділити на ділянці для зон регенерації і купання?

3. - Ставок буде з рибою або без риби?

Елементи декору в ландшафтному дизайні

Декор для садових доріжок, настінний садовий декор, фігурки тварин і гномів - всі ці елементи дозволяють оформити сад красиво і індивідуально. Вибір декоративних елементів для прикраси саду великий. Приклади і поради в нашій статті.

Елементи ландшафтного дизайну різноманітні. Основні його групи, це:

- Самі будівлі, що формують центр ландшафтного проекту

- газони і доріжки

- зелені насадження

- великі декоративні елементи (ставок, фонтан, паркова скульптура)

Садові гноми повернулись!

За німецьким повір'ям, вночі, коли всі в будинку лягають спати, в сад приходять маленькі добрі помічники - гноми. Вважається, що поява їх в саду обов'язково приносить удачу і достаток в будинок. Перші гноми були створені Августом HEISSNER ще в 1872 році в  Тюрінгії. З тих пір, ці кумедні створіння від компанії «Heissner» протягом понад століття селяться по всьому світу. Гноми стали невід'ємною частиною садового декору. Їх забороняли в Англії і в деяких штатах Америки.

"Чиста вода"- подарунок при купівлі фільтра для ставка компанії "Heissner"

Компанія "Heissner" в рамках рекламної компанії проводить акцію «Чиста вода».

Якщо Ви купуєте фільтрувальну систему для ставка компанії «Heissner» з емблемою «Klarwasserversprechen-Logo», то в подарунок отримаєте продукт «F-PLUS».

 Фільтрувальна  систем для ставка від "Heissner" і продукт «F-PLUS» забезпечать прозору  та  чисту воду в Вашому ставку.

 Гарантія дійсна протягом 12 місяців з моменту покупки.

Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення - це  потужний засіб доповнення  образу саду чи прибудинкової території, важлива частина ландшафтної архітектури, яка допомагає в створенні власного стилю і  генерації позитивних емоцій. Добре продумана система освітлення дасть можливість милуватися територією і після заходу сонця, а також допоможе орієнтуватись в темний час доби.

Новий пилосос для ставка F1-00 - ідиальне очищення ставка

Компанія «Heissner» презентувала новий професійний очищувач ставка F1-00. Водний пилосос дозволяє ідеально очистити дно штучного водоймища від мулу, бруду та сміття.З пилососом для ставка F1-00 працювати буде одне задоволення: в комплект пристрою входять 4 види насадок для ниткоподібних, донних водоростей, а також мулу і частинок бруду до 25 мм. Новий пилосос для ставка F1-00 простий в експлуатації і обслуговуванні.

Будівництво водойм і штучних водоспадів на садовій ділянці (статя про нас в ж."Строительство и недвижимость")

Вода - джерело життя на землі, а також незамінна складова гарного відпочинку. Усі міські жителі влітку мріють відправитися до моря, озера або, як мінімум, розслабитися на березі міської річки. Тому багато людей сьогодні бажають побудувати на садовій ділянці або ж на дачі невелику штучну водойму. Штучні ставки - не лише декоративна прикраса ландшафту, але й його функціональний елемент.