Власний ставок в саду - це реальність. Будуємо разом.

фонтан , декоративний ставок Наша компанія займається створенням водних об'єктів з 2006 року. За цей час ми накопичили великий практичний досвід з будівництва декоративних штучних водойм, водоспадів, плавальних ставків.
На цьому сайті ми поділимося з Вами нашими знаннями і всією необхідною інформацією для створення ставка, підберемо оптимальне обладнання для нормального функціонування декоративної  чи плавальної водойми.

Наші консультації з будівництва ставка і підбору обладнання для ставка абсолютно безкоштовні.

У розділі «Товари для ставка» Ви можете придбати насоси для ставка, фільтрувальні системи, підводне освітлення, фонтанні скульптури, пристрої для догляду за ставком.

 ПП "Апекс - Ланд" -  офіційний представник німецької компанії "Heissner". Співробітники компанії пройшли підготовку на GMBH «Heissner» по створенню декоративних  та плавальних ставків. Наша фірма однією з перших отримує новинки обладнання та декор для водойм торгової марки  "Heissner" .
Наш девіз – професіоналізм та оригінальні  дизайнерські рішення

Елементи декору в ландшафтному дизайні

Декор для садових доріжок, настінний садовий декор, фігурки тварин і гномів - всі ці елементи дозволяють оформити сад красиво і індивідуально. Вибір декоративних елементів для прикраси саду великий. Приклади і поради в нашій статті.

Елементи ландшафтного дизайну різноманітні. Основні його групи, це:

- Самі будівлі, що формують центр ландшафтного проекту

- газони і доріжки

- зелені насадження

- великі декоративні елементи (ставок, фонтан, паркова скульптура)

Підписатися на ВАШ СТАВОК RSS