Власний ставок в саду - це реальність. Будуємо разом.

Декоративний ставок, АПЕКС-ЛАНД Наша компанія займається створенням водних об'єктів з 2006 року. За цей час ми накопичили великий практичний досвід з будівництва декоративних штучних водойм, водоспадів, плавальних ставків.
На цьому сайті ми поділимося з Вами нашими знаннями і всією необхідною інформацією для створення ставка, підберемо оптимальне обладнання для нормального функціонування декоративної  чи плавальної водойми.

Наші консультації з будівництва ставка і підбору обладнання для ставка абсолютно безкоштовні.

У розділі «Товари для ставка» Ви можете придбати насоси для ставка, фільтрувальні системи, підводне освітлення, фонтанні скульптури, пристрої для догляду за ставком.

 ПП "Апекс - Ланд" -  офіційний представник німецької компанії "Heissner". Співробітники компанії пройшли підготовку на GMBH «Heissner» по створенню декоративних  та плавальних ставків. Наша фірма однією з перших отримує новинки обладнання та декор для водойм торгової марки  "Heissner" .
Наш девіз – професіоналізм та оригінальні  дизайнерські рішення

Ми зробимо для Вас ландшафтний проект з урахуванням всіх побажань і можливостей, створимо водний об'єкт максимально швидко і якісно!Плавальний ставок на дачі
Асортимент обладнання від «Heissner», в поєднанні з практичними порадами та рекомендаціями фахівців компанії, допоможуть Вам вирішити питання з облаштування та створення Вашого власного садового ставка, правильно підібрати освітлення для саду та водойми, прикрасити сад декоративними елементами і готовими садовими фонтанами.

Наша спеціалізація - штучні водоймища любої складності: плавальні ставкидекоративні стаки та водоспади.

Поради догляду за штучним водоймищем, рекомендації по підбору обладнання для ставка, розрахунок насасу для водоспаду - все це у нас на сайті.

Отримати детальну інформацію про послуги з будівництва штучних водойм та водоспадів, проектування водних об'єктів можна на сторінці "НАШІ ПОСЛУГИ"

Ставок для купання.

У цій статті ми розповімо про те, як створити плавальний ставок самостійно, на що слід звернути увагу при плануванні і будівництві.

Будівництво ставка для купання у власному саду - одна з найскладніших завдань. Тому спочатку потрібно ретельне планування. Вам, перш за все, необхідно визначитися і відповісти собі на наступні питання:

1. - Що я хочу: плавальний басейн або плавальний ставок?

2. - Яке місце і який розмір я можу виділити на ділянці для зон регенерації і купання?

3. - Ставок буде з рибою або без риби?

Підписатися на ВАШ СТАВОК RSS