Власний ставок в саду - це реальність. Будуємо разом.

Ласкаво просимо на сайт компанії «Апекс-Ланд» «Все для ставка»

Наша компанія займається створенням водних об'єктів з 2006 року. За цей час ми накопичили великий практичний досвід з будівництва декоративних штучних водойм, водоспадів, плавальних ставків.
На цьому сайті ми поділимося з Вами нашими знаннями і всією необхідною інформацією для створення ставка, підберемо оптимальне обладнання для нормального функціонування декоративної  чи плавальної водойми.

Наші консультації з будівництва ставка і підбору обладнання для ставка абсолютно безкоштовні.

У розділі «Товари для ставка» Ви можете придбати насоси для ставка, фільтрувальні системи, підводне освітлення, фонтанні скульптури, пристрої для догляду за ставком.

 ПП "Апекс - Ланд" -  офіційний представник німецької компанії "Heissner". Співробітники компанії пройшли підготовку на GMBH «Heissner» по створенню декоративних  та плавальних ставків. Наша фірма однією з перших отримує новинки обладнання та декор для водойм торгової марки  "Heissner" .
Наш девіз – професіоналізм та оригінальні  дизайнерські рішення

 

Садові гноми повернулись!

За німецьким повір'ям, вночі, коли всі в будинку лягають спати, в сад приходять маленькі добрі помічники - гноми. Вважається, що поява їх в саду обов'язково приносить удачу і достаток в будинок. Перші гноми були створені Августом HEISSNER ще в 1872 році в  Тюрінгії. З тих пір, ці кумедні створіння від компанії «Heissner» протягом понад століття селяться по всьому світу. Гноми стали невід'ємною частиною садового декору. Їх забороняли в Англії і в деяких штатах Америки.

Підписатися на ВСЕ ДЛЯ СТАВКА RSS